forum wichurant.pl

Opis forum


#1 2007-07-25 01:03:43

zari

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-16
Posty: 80
Punktów :   

Tomat

Offline

 

#2 2007-07-26 15:08:35

tomat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tomat

Jako ze watek ten ma w tytule moje czwarte imie, rozpoczne to pierwszym postem;)
No wiec tak, to ja, jak zauwazyliscie na zdjeciu. Zdjecie to nie jest przypadkowe, jest swoista obrazkowa metafora, niesie przeslanie, ma drugie dno;) niektorzy mowia ze odnosi sie ono do mojej osobowosci, ze niby bujam w oblokach itd. ale to pierdoly, nie sluchajcie tego:P niech sobie tak mysla, jak im wygodnie, a wogole to malo mnie obchodzi co kto o mnie mysli, zwlaszcza jesli mnie nie zna, a tak na prawde to malo kto mnie zna, nawet jesli sie komus wydaje ze mnie zna to tak nie jest, dobra, bo zakrecilem troche;)
konczac te zdjeciowe dywagacje i dywergencje chce powiedziec tylko tyle ze jestem super i to zdjecie tez jest super;P
i wogole jesli ktos yo czyta to dowod na to ze sie ze mna zgadza;P
zachecam do dyskusji na moj temat, tak tak na moj, a to dlatego ze jestem "pieprzonym egoista" i uwielbiam jak sie o mnie rozmawia, acha,  i krytyki rzecz jasna nie przyjmuje i nie znosze, wiec takowa bedzie usuwana, he he

Offline

 

#3 2007-07-26 22:36:00

pszemula

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Tomat

tomat napisał:

Jako ze watek ten ma w tytule moje czwarte imie...

taa....czwarte imie mowisz? no pierwsze - pawel, drugie - mariolka (przydworek wita ), trzecie - Temat, przez wielkie "T", no wiec czwarte, najbardziej cenne... Wichurant

tomat napisał:

No wiec tak, to ja, jak zauwazyliscie na zdjeciu.

Ja tam widze lecaca zabe, ale fakt jestem dzisiaj zmeczony wiec moze mi sie tylko wydaje

tomat napisał:

malo mnie obchodzi co kto o mnie mysli, zwlaszcza jesli mnie nie zna, a tak na prawde to malo kto mnie zna, nawet jesli sie komus wydaje ze mnie zna to tak nie jest,

Ja tam mysle ze jesli sie jeszcze nie znamy, to wystarczajaco sie zintegrujemy przez nastepne 10 dni, beczki piwa, litry wojitsu...

tomat napisał:

jestem "pieprzonym egoista" i uwielbiam jak sie o mnie rozmawia,

fakt, faktem, ostatnio czesto jestesmy swiadkami gdy mała wichurantka czesto zadaje retoryczne pytanie: Tomat, czemu Ty jestes takim pieprzonym egoistą??? A odpowiedzi caly czas nie ma.... hehhehe


No to tyle slowem wstepu, teraz czas na pakowanko, bo za 13h30m19s czeka nas wielka przygoda, obysmy tylko wrocili cali i zdrowi... pozdro dla wichurantow! Byle do jutra!

Offline

 

#4 2007-07-26 23:55:08

agul

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Tomat

pszemula mordeczko mala wichurantka juz dawno nie zadala tego pytania o ktorym wspominasz a dokladniej - zadala je tylko jeden raz i bardzo to wichurantowi tomatowi utkwilo w pamieci .... ale co odpowiedzi nie bylo to nie bylo hihihiihih

Offline

 

#5 2007-07-27 01:12:41

tomat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tomat

czwarte imie  czyli tomat, pierwsze pawel, drugie lukasz a trzecie to szymon, tak tak, wszyscy swieci, he he
lecaca zabe... hmm. ciekawe, nigdy nie myslalem o tym w ten sposob;P
a co do pieprzonego egoisty to nie bylo pytanie tylko stwierdzenie zwyczajnie
a miano mala wichurantka jest grubo przesadzone;P
a na temat mojej pamieci to wypowiadam sie ostatni raz i to tutaj publicznie: jesli agul pochpnie zwana mala wichurantka nie chce zeby tomat czegos pamietal to niech po prostu tego nie mowi, bo dla nieoswieconych pamiec to taka cecha wrodzona ludzi,wiec blednym jest myslec ze jak powiemy jakies glupstwo to ktos tego nie zapamieta i przejdzie bokiem. najwazniejsza zasada, masz cos madrego do przekazania to mow, i chwala bogu ze to ktos zapamieta, jesli nie to nie to siedz cicho i nie licz ze jak cos palniesz to nikt nie bedzie pamietal
i po ostatnie primo: odpowiedzi nie bylo bo nie mam w zwyczaju udzielac odpowiedzi na stwierdzenia, tylko na pytania
a "mala wichurantka" to niech wogole sie zastanowi czy chce rozmawiac z ludzmi normalnie czy tylko chce pokazac jaka to ona jest wazna i wogole, bo w ten sposob to daleko z ludzmi nie zajedzie
i rada na koniec: nie robimy z siebie ofiary i nie uzalamy sie nad soba i nie probujemy udowodnic niewiadomo czego, i nie zachowujemy sie jak ktos kim nie jestesmy, bo na dobre to nie wychodzi

Offline

 

#6 2007-08-02 12:28:55

AGniecha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tomat

halo malutki moze juz podniesliscie z lozek swoje boskie cialka (opalone!! :)haha moze w przyszlym roku) i odpiszesz mi na smska..
wiesz ale ty wredny jestes.. nie znalam cie od tej strony nigdy:) w sumie to czasem masz zapedy sadystyczne i lubisz znecac sie godzinami nad kims.. ale psychicznie to nowosc dla mnie
jak tam poszalesliscie wczoraj na plazy wieczorkiem??
szkoda ze nie jestem facetem i "nie mam siusiaka" chcialabym byc wichurantem..  a inne atuty nie wystarcza??!! jasia wedrowniczka lubie moze nawet bardziej niz wy.. nadaje sie do bandy:)     no i bede zastepowac cie w roli nadwornego kucharza a waszej kryjowce..

Offline

 

#7 2007-08-02 13:10:44

zari

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-16
Posty: 80
Punktów :   

Re: Tomat

dziekuemy za wpis specjalne i gorace pozdrowienia od Tomata pappaa

Offline

 

#8 2007-08-07 00:30:19

tomat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tomat

halo mala wichurantko, widze ze ochota na dyskusje przechodzi ci rownie szybko na forum jak w realu, rozumiem ze  tak na zywo to stres i tak dalej, ale nawet tu..?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Asiu dla Ciebie jedyna na swiecie roza bez kolcow;)

http://wichurant.pl/picture.php?img=DSC00780.JPG&show=full





A to zeby chlopaki mieli pozywke ;P

Ostatnio edytowany przez tomat (2007-08-07 00:49:28)

Offline

 

#9 2007-08-07 14:39:13

Asia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Tomat

hallo ładny mała wichurantka zawsze ma ochotę............................... na rozmowę w nocy i o północy a co do róży jest boska tak jak ty

...................................................................................................................................................................................


Wiele gwiazdek jest nocą na niebie,
Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie,
Dużo zdrówka, szczęścia i radości,
Niech Twój śliczny uśmiech na buzi zawsze gości,
By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Tych dużych i tych małych, tego Ci życzę...

Ostatnio edytowany przez Asia (2007-08-13 13:05:34)

Offline

 

#10 2007-09-04 00:20:19

emcia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Tomat

żabol!!!!1rozpłaszczony żabol!!!hihihihi ciekawe czy masz błony między palcami???hihihihi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonmt2.pun.pl www.pytam.pun.pl www.friendly.pun.pl www.fansite.pun.pl www.virtuning.pun.pl